Каталог товарів

Підписатись на новини

* обовязкові поля

 

Компанія CarElectro - одна з провідних компаній у галузі постачання обладнання та інструменту для діагностики і ремонту автомобілів. Ми ведемо свою діяльність з 2006 року.

 

За цей час був значно збільшений асортимент пропонованих товарів. На сьогоднішній день ми є офіційними представниками в Україні наступних світових торгових марок:

 

JTC - лідер одного з найбільш висококонкурентних ринків в світі - ринку професійного інструменту та обладнання для СТО. За останні 30 років лідерства дозволяють компанії задовольняти вимоги провідних підприємств з технічного обслуговування автомобілів у всьому світі. 

 

FORCE - світовий виробник різноманітного інструменту.

 

Launch - відомий лідер з виробництва діагностичного обладнання, включаючи автосканери, відеоендоскопи, стенди для форсунок та інше обладнання.

  

Autel Technology, LTD. - один зі світових лідерів у виробництві і постачаннях професійного діагностичного обладнання для автомобілів. Високий рівень якості продуктів досягається завдяки активному управлінню менеджерів з Європи та США, високоякісному навчання персоналу.
На 2021 рік, Autel лідер з продажу в сегменті діагностичних сканерів в таких країнах, як США, Великобританія, Австралія.

 

GrunBaum - європейська компанія, яка виробляє обладнання для заправки автокондиціонерів, заправки АКПП, діагностики систем Common Rail.

 

Також ми безпосередньо працюємо з багатьма іншими європейськими та азіатськими виробниками, що дозволяє нам підтримувати конкурентоспроможні ціни і надавати якісну технічну і гарантійну підтримку.

 

Крім того, компанія пропонує великий спектр послуг, таких як допомога у підборі обладнання та інструменту при відкритті СТО або дилерського центру, навчання персоналу, комплексні рішення по обладнанню технічних станцій.

 

Наша компанія має успішний досвід поставки продукції в багато країн СНД, Європи та Америки.

  

Відмінною рисою компанії CarElectro є висококваліфіковані технічні фахівці.

  

Ми цінуємо свою репутацію надійного партнера. 

 

Наші цінності:

 

Повага - ми прагнемо до балансу цілей і засобів, повноважень і відповідальності, індивідуальності і команди, як в особистому житті так і у роботі.

 

Довіра - ефективність нашого бізнесу заснована на довірі до наших партнерів. Ми будуємо довірливі відносини з нашими клієнтами та постачальниками.

Ми робимо те, що говоримо.

 

Відповідальність - ми усвідомлюємо, що несемо відповідальність за успіх наших клієнтів.

 

Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!