Каталог товарів

Підписатись на новини

* обовязкові поля

 

Компанія CarElectro - одна з провідних компаній в області поставок обладнання та інструменту для діагностики і ремонту автомобілів. Ми ведемо свою діяльність з 2006 року.

За цей час був значно збільшений асортимент пропонованих товарів. На сьогоднішній день ми є офіційними представниками в Україні таких торгових марок:

Multitronics - лідер у виробництві бортових комп'ютерів.

Сканматик - виробник популярного діагностичного сканера.

Мотор-Мастер - виробник діагностичного обладнання.

 

Авеста-Техно - один з лідерів серед виробників автомобільних газоаналізаторів, димогенераторів і пневмотестери.

 

Autel Technology, LTD. - один зі світових лідерів у виробництві і постачаннях професійного діагностичного обладнання для автомобілів. Високий рівень якості продуктів досягається завдяки активному управлінню менеджерів з Європи та США, високоякісному навчання персоналу.
На 2016 рік, Autel лідер з продажу в сегменті діагностичних сканерів в таких країнах, як США, Великобританія, Австралія.

GrunBaum - європейська компанія, яка виробляє обладнання для заправки автокондиціонерів, заправки АКПП, діагностики систем Common Rail.

Також ми напряму співпрацюємо з багатьма європейськими та азіатськими виробниками, що дозволяє нам підтримувати конкурентоспроможні ціни і надавати якісну технічну і гарантійну підтримку.

Крім того, компанія пропонує широкий спектр послуг, таких як допомога в підборі обладнання та інструменту при відкритті СТО або дилерського центру, навчання персоналу, комплексні рішення по обладнанню тих станцій.

Наша компанія має успішний досвід поставки продукції в багато країн СНД.

Відмінною рисою компанії CarElectro є висококваліфіковані технічні фахівці.

Ми дорожимо своєю репутацією надійного партнера. 

Наші цінності:

Повага - ми прагнемо до балансу цілей і засобів, повноважень і відповідальності, індивідуальності і команди, особистому житті і роботи.

Довіра - ефективність нашого бізнесу заснована на довірі до наших партнерів. Ми будуємо довірчі відносини з нашими клієнтами і постачальниками.

Ми робимо те, що говоримо.

Відповідальність - ми усвідомлюємо, що несемо відповідальність за успіх наших клієнтів.

Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!